|     Tellimused võtame: igapäev 08:00-21:00   Tel: (+372) 53 777 981    E-mail: info@eeveod.ee

Kaubaveod Tallinnas

Pakume kaubavedu teenust Tallinnas. Meie enamik kliendid vajavad kompakset kaubaveodu. Hea meelega pakume Teile meie kaubikut koos professionaalse laadijaga. Meie abiga saate kergelt täita oma kohaletoimetamisest nt. Ehitusmaterjalid või olmetehnikad, mööbel või isiklikud asjad ja autovaruosad ja teised kompaktsed asjad. Kaubaveo teenusetasu Tallinnas on 25€/t.

Kaubaveod Eestis

Tallinn - Jõhvi / Tallinn - Sillamäe / Tallinn - Narva / Tallinn - Tartu / Tallinn - Parnu

0,68eur/km

Kolimisteenused

Kolimisteenused Tallinnas ja kogu Eestis. Helistades Meie dispetšerile, saate ütelda kõiki Teie nõudeid. Kauba ohutuse eest saate mitte muretseda. Kaup on kindlalt kinnitatakse auto keresse. Vajadusel Meie firma laadijad saavad paigaldada ja demonteerida, lahti/kokku pakkida kolimisasju. Kliendi soovidel töötajad võivad panna kohtadele kontoritehnikat ja mööblit. Teenuse kogusumma koosneb veoauto rendimisest ja töötajate hinnakirjast.

Laadijate teenused

Kolimise organiseerimiseks kliendile tihti vajatakse professionaalse laadijate teenesed. Selle kohta Teie ei pea muretsema sellepärast, et Meie firma pakub vajalikke spetsialistide teeneid. Meie firmas töötavad kõige vastutustundlikumaid, korralikumaid ja tähelepanelikumaid töötajaid. Töötajate kohustuste hulka kuuluvad: paigaldamine, demonteerimine, pakkimine ja koostamine. Enne transportimist laadijad kindlalt kinnitavad veos ja viivad Teie veos kohale õigeaegselt. Vajadusel Meie töötajad panevad Teie kaup kohale. Laadija minimaalne teenustasu on 15€/t. (arvesse läheb ainult tööaeg mitte seisak).

Mööbli kokkupanek

Meiega töötavad professianaalsed mööbli paigaldajad, kes panevad kokku ja paigaldavad mööblid vastavalt juhendile. Mööbli kokku panemise hind alati kokkuleppel, sõltub detaili kogusest ja töömahust.
Eeskujulikud hinnad on:
Diivan 45-55 €
Sektsioon 60-100 €

Prügivedu

Buss veab ära prahti.
vanad seadmed
mööbli ja sanitaartehnika
tööstusjäätmed
pakkimine
rusud
aiajäätmed
rehvid ja muu prügi